Optický rozšiřovač HDMI / DVI - dodavatel: OptoMarine Co., Ltd

Produkt

3   produkty   - dodavatel: 

Popis Produkt

Průmyslový optický modul, optický modul, optický vysílač, optický přijímač, univerzální, telekomunikační pro plastové optické vlákno, POF kabel, vlnová délka 650nm, vlnová délka 850nm, telekomunikační spínací systém, vysílač, přijímač, DVI extender, prodlužovač optických vláken HDMI, prodlužovač optických kabelů DVI, vysílač VCSEL, PD přijímač, LED vysílač, optický modul, HFBR, OPF, IoT, Redlink, terminátor optolock, průmyslové ethernetové přijímače

Modul HDMI / DVI 2-Fiber Extender podporuje rozlišení WUXGA (1920 x 1200 @ 60Hz) a přenáší signály HDMI / DVI v nestlačených metodách až do 2 000 metrů pomocí režimu dvoubodového duplexu LC Single Mode a až 500 metrů pomocí dvoubarevného Duplex LC Multi-mode. Pomocí funkce Self-EDID čte informace o displeji a ukládá ve svém vysílači a může používat interní napájení pomocí funkce automatického přepínání napájení (doporučuje se použít napájení adaptéru). Splňuje velké zahraniční normy pro certifikaci průmyslu, jako je FCC / CE.

Cena Produkt

Cena není uvedena

Technické parametry

• kovové pouzdra v kompaktních velikostech (slitina zinku)
• Používejte malé prostory s flexibilní funkcí - Funkce TILT: DV-2TRL-110, HM-2TRL-110
• Instalace s kontrolkou LED pro kontrolu zjištěného výkonu a signálu (vysílač / přijímač)
• Podporujte největší WUXGA (1920x1200 @ 60Hz) FULL HD
• Podporuje přenosovou rychlost 1,65 Gb / s na kanál
• Snadná instalace se dvěma vlákny (podporuje Duplex LC Singlemode & Multimode
• Vysílají signály až do 2000 m (singlemode), 500 m (multimode)
• Rozsah provozních teplot: 0 ~ 50 ° C
• Rozsah skladovacích teplot: -30 ~ 70 ℃
• Vstupní výkon: + 5V 1A (3,5mm x 1,35mm)
• K dispozici jsou napájecí adaptéry +5 V DC pro vysílače a přijímače
• Automatické přepínání napájení Velikost modulu - DV-2TRL-100: 80 mm (D) x 40 mm (W) x 15 mm (H) - DV-2TRL-110: 70mm (D) x 37mm (Š) x 15mm (H) - HM-2TRL-110: 70 mm (D) x 37 mm (Š) x 15 mm (H)
• Použitím funkcí Self-EDID čte informace o displeji a ukládá do vysílače
• Kompaktní návrhy byly přijaty tak, aby mohly být přímo připojeny ke zdrojovým systémům a zobrazovacím systémům
• Podpora standardů CE pro certifikace FCC a EMI / RFI