Karuselové postrekovacie odmasťovacie stroje - Produkt

 Vikýřovice  -  Česká republika
Ověřená společnost
Karuselové postrekovacie odmasťovacie stroje
  • Karuselové postrekovacie odmasťovacie stroje
Karuselové postrekovacie komorové odmasťovacie stroje slúži na odmasťovanie a čistenie povrchov drobných kovových súčastí od olejov, mastnoty, zvyškov rezných a obrábacích kvapalín apod. Priemyselné odmasťovací karuselové postrekovej komorové stroje pre odmasťovanie dielov sú vhodné predovšetkým v strojárskej výrobe, pri výrobe obrábaných a tvárnen...

Popis Produkt

Karuselové postrekovacie komorové odmasťovacie stroje slúži na odmasťovanie a čistenie povrchov drobných kovových súčastí od olejov, mastnoty, zvyškov rezných a obrábacích kvapalín apod. Priemyselné odmasťovací karuselové postrekovej komorové stroje pre odmasťovanie dielov sú vhodné predovšetkým v strojárskej výrobe, pri výrobe obrábaných a tvárnených dielov, ložísk , ozubených kolies a pod. Uplatnenie nájde tiež v opravárenských dielňach a autoservisoch.

Karuselový postrekovacie stroj pracuje na princípe ostreku horúcu odmasťovací kúpeľom zo všetkých strán, potom prebieha oplach a sušenie. Jednotlivé diely sa vkladajú do kovového koša, ktorý sa otáča okolo svojej osi. Karuselový postrekovacie stroj je vybavený filtráciou a odlučovačom oleja, ktorý zbiera olej z odmasťovacie kúpele.

viac informácií o kompletnom sortimente karuselových postrekovacích odmasťovacích strojoch nájdete na www.summa.cz

Cena Produkt

Cena není uvedena

Poptávka

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
* Povinné údaje